< Terug naar de voorpagina <

Viëtor Kroniek - Contactgegevens familieleden

Hier volgen de contactgegevens van alle familieleden. Mocht er iets fout zijn of inmiddels anders, stuur dan aub correcties door naar jaron@vietors.com of vermeld deze in een kroniekbericht.


Arnoud Viëtor (arnoud@vietors.com)
Balder Viëtor (balder@vietors.com)
Inge Viëtor (inge@vietors.com)
Nieuwe Karselaan 19
1182 BN Amstelveen
(020) 6412961
06 10656076 (Arnoud)
06 49957237 (Balder)
06 51536093 (Inge)

Jaron Viëtor (jaron@vietors.com)
Rijnzichtweg 179
2342 AZ Oegstgeest
(071) 8080112 (Thuis)
(+1) (817) 2600374 (Thuis)
06 10489120 (Mobiel)

Nini Viëtor (nini@vietors.com)
Prins Bernhardlaan 15
1862 EM Bergen
(072) 5817619
06 51514511

Booi Kluiving (b.kluiving@telfort.nl)
Borgstukken 92
9761 LB Eelde
06 54295237
(050) 3093883

Friso Postma (friso77@hotmail.com)
Adres waarschijnlijk oud, nieuw adres onbekend
Rijnstraat 119 iv
1079 HA Amsterdam
06 33862211

Sanne Postma (scpostma90@gmail.com)
Adres waarschijnlijk oud, nieuw adres onbekend
Eemsstraat 48 ii
1079 JG Amsterdam
06 26760801

Dieuwertje Hornstra (dieuwertje@vietors.com)
Indra Pittoors
Goltziusstraat 9
2023 AJ Haarlem
(023) 5275798
06 19289609 (Dieuwertje)

Leo Gijsbert Viëtor (leo@vietors.com)
Linnaeusdomein 18
6229 EH Maastricht
06 19311188

Rob Viëtor (robert@vietors.com)
Pascale Bemelen (pbemelen@vietors.com)
Elisabeth Viëtor (elisabeth@vietors.com)
Arend Viëtor (arend@vietors.com)
Baan van Ravenhorst 5
1865 BT Bergen aan Zee
(072) 5813556
06 48702777 (Rob)
06 22203648 (Pascale)
06 ???????? (Elisabeth)
06 38245311 (Arend)

Marnix Viëtor (mvietor@planet.nl)
Gerberaduin 1
2318 XC Leiden
(071) 5222206
06 12437270

Silvan Viëtor (silvan_vietor@hotmail.com)
Müller-Friedberg-Strasse 14
9000 St. Gallen
Zwitserland
(+41) (76) 8220591

Dominick Viëtor (dominick@vietors.com)
Laan van Vollenhove 649
3706 CT Zeist
06 14044681

[Terug]
Valid HTML 5
Valid CSS 3
[Klik voor adresgegevens Viëtoren]